کلوپ سرمایه گذاران موفق دقیقا چیست؟

کلوپ یک دوره تحلیلی، مشاوره ای و آموزشی حرفه ای و منحصر بفرد است، که برای اولین بار در ایران و توسط مجموعه آساسرمایه طراحی و اجرا شده است. کاربردی بودن مطالب دوره و کسب سود مطلوب از بازارهای سرمایه گذاری در حین برگزاری دوره موجب شده است که فعالان بازار سرمایه اسقبال ویژه ای به حضور در این دوره داشته باشند.

در کلوپ یکسال در کنار هم هستیم تا سرمایه گذاری سودآور و اصولی را تجربه کنیم و گام به گام تا رسیدن با نگرش، عادات، اصول ها و تکنیک های برترین سرمایه گذاران دنیا همراه هم باشیم.

ایده کلوپ از کجا آمده است؟

این ایده سال‌‌ها است که در کشورهای پیشرفته اجرا می‌شود. افرادی که برای یک سال متوالی در چنین کلوپ‌هایی شرکت می‌کنند اغلب درآمد آن‌ها دو تا سه برابر می شود   دلیل این موضوع چیست؟ دلیل آن است که با جلسات هفتگی منظم و گرفتن انگیزه کافی، به شکلی اصولی عمل‌گرا تر می‌شویم و درآمد ما به عمل‌گرایی قانونمند و نحوه معاملات ما بستگی دارد. همچنین شرکت‌کنندگان که همه از فعالان بازار هستند، درخصوص اشتباهات و یا ایده های موفق خود صحبت می کنند که باعث رشد سریع سطح معاملاتمان می شود. خودمان شاید بسیار تک بعدی به موضوعات نگاه می‌کنیم و وجود دوستان دیگر این مشکل را حل می‌کند.

برای دریافت اطلاعات و ثبت نام در این دوره میتوانید مشخصاتتان ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

یا شما با تلفن دفتر آساسرمایه تماس بگیرید

هر جلسه به چه بخش هایی تقسیم میشود؟

آموزش و کسب مهارت های ویژه

تحلیل، مشاوره ، یافتن فرصت های سرمایه گذاری

هر جلسه کلوپ سرمایه گذاران موفق 4 ساعت است؛ که هر جلسه به دو بخش تقسیم می شود:

بخش اول:

بخش اول کمی بیش از دو ساعت است و محتوای آن درک عمقی از مسائل آموزشی است. این آموزش ها شامل مطالب و نکات کاربردی بسیار جدیدی هستند که در حوزه های مختلف سرمایه گذاری استفاده می شود. این محتواها در کتاب های بین المللی و همایش های خاص خارجی ارائه می شوند. مطالب این بخش همچنین از مهندسی معکوس معاملات موفق ترین سرمایه گذاران جهان به دست آمده اند.

این بخش شامل:

 • درک دقیق و علمی از تحلیل تکنیکال
 • راه‌های کسب سود با استفاده از تحلیل فاندامنتال
 • آموزش های کاربردی در زمینه مدیریت سرمایه
 • روانشناسی بازار
 • مدیریت ریسک
 • مدیریت فردی معامله گر
 • عادات و برنامه های صحیح معاملاتی
 • طراحی مدل و استراتژی معاملاتی برای شرایط مختلف بازار
 • بررسی سبد دارایی دانش‌پذیران به‌صورت داوطلبانه و ارائه پیشنهادات دقیق شرکت‌کنندگان برای بهبود آن
 • ارائه دستورالعمل‌های دقیق برای پیشرفت سیستم سرمایه گذاری
 • معرفی فرصت های سرمایه گذاری جدید

بخش دوم:

دو ساعت دوم به ارائه مباحث و تحلیل‌های دقیق از وضعیت بازارهای مختلف از جمله بورس، ارز، طلا، مسکن، بازارهای بین‌المللی و… در دو هفته گذشته و همچنین طراحی و تدوین استراتژی معاملاتی برای دو هفته آینده، توسط مدرس اختصاص دارد. در این فرصت تحلیلی به بررسی دقیق شاخص‌های مهم اثرگذار در اقتصاد کلان و بازارها پرداخته می‌شود و همچنین سهام شرکت‌های مهم و مورد نیاز حضار به شکل دقیق تحلیل و بررسی می‌شود.

در واقع بخش دوم بیشتر به شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاریِ روز می‌پردازیم و در کنار هم استراتژی‌های سرمایه‌گذاری را بررسی و از بین گزینه‌های مختلف، بهترین انتخاب‌ها را انجام می‌دهیم.

این بخش شامل:

 • بررسی دقیق شاخص های بازار و حوزه های مهم
 • ارائه سناریوهای مختلف برای دو هفته آتی
 • بررسی سهام شرکت های شاخص بورسی بر اساس نظر استاد و بررسی دانش‌پذیران
 • شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف
 • بررسی آخرین اطلاعات و آثار آن بر بازارهای مختلف

به سرمایه خود جهشی بزرگ بدهید و رشد واقعی خود را آغاز کنید!

لطفا اگر مصمم به شرکت در دوره هستید، فیلم بالا را کامل و دقیق ببینید.

هدف کلوپ چیست؟

در کلوپ، سرمایه گذاریِ موفق را باهم تمرین می کنیم

هدف کلوپ فقط افزایش دانش تحلیلی شما نیست. هدف آن است که انگیزه شما افزایش یابد، هر جلسه ایرادات فنی و دقیق معاملات خود را برطرف کنید و هر ماه دستاوردهای معاملاتی مشخصی داشته باشید. یعنی هر ماه معاملات بهتر و با بازده بیشتری را در بازار سرمایه تجربه کنید و گام به گام تا تبدیل شدن به یک معامله گر پیشرو در بازار پیش رویم. همچنین با دریافت تحلیل های دقیق، علاوه بر استفاده از آنها برای معاملات، با شیوه و نکات ریز تحلیل در بازار آشنا می شوید و به مرور و پس از یک سال قادر خواهید بود بازار سرمایه را با دقت بسیار بالایی تحلیل و بررسی کنید. نکات آموزشی که در کلوپ با آنها آشنا می شوید مباحثی بسیار ارزشمند و کمیاب در زمینه معاملاتی هستند که می توانند کیفیت معاملاتی شما را دوچندان کنند.

برای دریافت اطلاعات و ثبت نام در این دوره میتوانید مشخصاتتان ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

یا شما با تلفن دفتر آساسرمایه تماس بگیرید

02191006659

مدرسین این دوره:

دکتر شهاب موسوی​

دانش آموخته رشته اقتصاد معامله گر و تحلیلگر تکنیکال بازارهای سرمایه داخلی و بین المللی از سال 88 مدیرعامل شرکت آسا سرمایه ماندگار ایرانیان مدیر آموزشگاه آسا سرمایه مدرس سطوح مختلف تحلیل بازارهای مالی در آموزشگاه های معتبر، دانشگاه علوم اقتصادی، دانشگاه خوارزمی و روزنامه دنیای اقتصاد کارشناس اقتصادی و سرمایه گذاری در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران(رادیو ایران، رادیو اقتصاد و رادیو گفتگو) طراح کلوپ سرمایه گذاران موفق بازار بورس طراح دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق طراح دوره ۷ راز ثروتمندان خودساخته بورس

مهندس کیارش فاضل​

کارشناس ارشد اقتصاد از دانشگاه تهران تحلیلگر،معامله گر و مشاور بازار سرمایه نویسنده دفتر برنامه‌ریزی و ثبت معاملات مدیر عامل کلینیک سرمایه مدرس تکنیکال دانشگاه تهران و کارگزاری‌ها متخصص رشد و تعالی فردی با رویکرد شخصیت شناسی و مهندسی ناخودآگاه مشاور معامله‌گران حرفه‌ای با رویکرد روانشناسی فردی

مهندس سهیل کلاهچی​

دانش آموخته رشته اقتصاد تحلیل‌گر، معامله‌گر و مدرس بازارهای مالی داخلی و بین‌المللی از سال 92 مدیرعامل مجموعه آساپلاس مترجم کتاب سیستم معاملاتی ACD استادیار دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق

مهندس مازیار فتحی​

کارشناس ارشد مهندسی مالی مشاور بورس انرژی و کالا و سرمایه گذاری شرکت بازرگانی بین المللی ورسا آسیای مبین و شرکت الیاف ایران مدرس دوره های تحلیل بنیادی فعال در بورس اوراق بهادار تهران و در قراردادهای آتی در بورس کالا همکاری تحلیلی پیوسته با روزنامه دنیای اقتصاد و سایت اقتصاد نیوز

مهندس مهدی سوری​

مدیر توسعه بازار کارگزاری آینده نگر خوارزمی مدیر سرمایه گذاری کارگزاری آینده نگر خوارزمی تحلیلگر شرکت سرمایه گذاری آتی نگر سپهر ایرانیان مدیر صندوق سرمایه گذاری مشترک و پرتفوگردان سبدهای اختصاصی حقیقی و حقوقی مشاور سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در ارزیابی علمی و اقتصادی طرح‌های پایلوت 1384 مدرس دوره های تخصصی آموزشی آساسرمایه مدرس و مدیرسرمایه گذاری باشگاه ثروتمندان کوچک تحلیلگر و مدرس بازارسرمایه مبدع سیستم خودکنترلی و خودیادگیرنده فازیجهت معاملات بهینه سهام در شرایط عدم اطمینان

مهندس کهربی

پژوهشگر حوزه علوم شناختی رفتاری این تایتل MBA استراتژی DBA استراتژی

مهندس علی عباباف

معامله‌گر و تحلیل‌گر بازارهای مالی مدیر تیم تحلیل‌گران پارس مدرس حوزه‌های مختلف بازارهای مالی عضو مدرسین کارگزاری دلیران پارس

آقای مهندس ایمان براتی

دانش آموخته رشته برق گرایش الکترونیک معامله گر و تحلیلگر در بازار طلا از سال ۸۷ معامله گر و تحلیلگر در بازار بورس از سال ۹۲ تمعامله گر و تحلیلگر در بازار جهانی از سال ۹۵

مهندس کامیابی

مهندس بهزاد صمدی

و سایر اساتید متخصص و صاحب‌نام در حوزه های مختلف مالی و سرمایه گذاری...

برای دریافت اطلاعات و ثبت نام در این دوره میتوانید مشخصاتتان ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

یا شما با تلفن دفتر آساسرمایه تماس بگیرید

02191006659

کلوپ سرمایه گذاران موفق دقیقا چه دوره ای است؟

از زبان طراح این دوره بشنویم

مزایای دوره

 • قدرت تحلیل و پیش بینی شما بدلیل آموزش ها و تمرینات عملی یکساله در کنار اساتید و همگروهی های خودتان تا سطح بسیار مطلوبی افرایش خواهد یافت.
 • ارتباط با مدرس و پشتیبان آموزشی دوره در طول یکسال معاملاتی
 • پیش روی یک ساله و بررسی وضعیت معامله بر اساس دفتر معاملاتی
 • تبدیل شدن به پیشرو بازار
 • اجرا، اجرا و اجرا مطالب ونکات معاملاتی
 • افزایش چندین برابری بازدهی سرمایه گذاری
 • گرفتن انگیزه و از بین رفتن ترس با ایجاد نگاه تیمی
 • یادگیری نکات تکمیلی در تحلیل (بنیادی، تکنیکال و روانشناسی معامله گران)

دفتر برنامه ریزی و ثبت معاملات

این کتاب انقلابی است در جهت ارتقای بازار مالی، تمامی معامله‌گران و فعالان بازار باید از این کتاب استفاده کنند، به این دلیل که هر معامله‌گر حرفه‌ای نیاز به برنامه‌ریزی دقیق برای فعالیت‌های خود دارد تا دقیقا بداند روزانه چه مقدار از زمانش را به بررسی بازار، یادگیری، بررسی سبد و حتی پیگیری اخبار اختصاص میدهد. در کنار آن امر مهم دیگری که معامله‌گران به آن نیاز دارند ثبت معاملات است. عده‌ای از افراد در ثبت معاملات خود دچار سردرگمی می‌شوند و عده‌ای دیگر هم برای تهیه دفترچه معاملاتی سهل انکاری می‌کنند. این کتاب به گونه‌ای تعبیه شده که علاوه بر ثبت برنامه‌های هفتگی و آموزش‌های لازم برای هر هفته شما می‌توانید معاملات خود را هم به طور دقیق و با جزئیات ثبت کنید و در انتها به راحتی گزارش‌های مورد نیاز برای بازخور گرفتن از معاملات و مدیریت سرمایه برای شما میسر میشود.

پشتیبانی دوره:

در دوره کلوپ از جلسه ابتدایی دوره دانشجویان به گروه هایی تقسیم می شوند که هر گروه توسط سرگروه آن از پشتیبانی اختصاصی آموزشی و تحلیلی در طول دوره یکساله کلوپ برخوردار خواهند بود.

وظایف پشتیبانان کلوپ:

 1. تشکیل گروه های آموزشی بطور جداگانه و بررسی تکالیف دانشجویان بر اساس دفتر معاملاتی
 2. بررسی سهام و گزینش چک لیست توسط دانشجویان؛ نقد بررسی در گروه های اختصاصی
 3. برگزاری جلسات اختصاصی و گروهی مشاوره و آموزش برای دانشجویان
 4. پاسخ به سوالات آموزشی و معاملاتی دانشجویان در طول دوره
 5. بررسی روند آموزشی و معاملاتی دانشجویان در طول دوره

ارتباط با پشتیبانان آموزشی در طول دوره به چه نحوی می باشد؟

برنامه نهمین دوره کلوپ سرمایه گذاران تماما بر اساس دفتر معالاتی می باشد که هر جلسه توسط پشتیبان بررسی می شود.

 دانشجویان ملزم هستند خرید و فروش های خود را به صورت هدفمند و هوشمندانه ثبت کنند تا علاوه بر نظم دهی به معاملات و زندگی معاملاتی خود، پشتیبانان با اطمینان خاطر در خصوص اصلاح روند و همینطور پیشبرد سریع به اهداف آموزشی افراد را راهنمایی کنند.

پشتیبانی تلگرامی، تلفنی و حضوری: در طول این دوره و برای رفع مباحث آموزشی، تحلیلی و بررسی پرتفو دانشجویان، پشتیبانان از این سه طریق نیز با دانشپذیران در ارتباط هستند.

محصولات آموزشی

شما با شرکت در دوره کلوپ دسترسی آنلاین محصولات آموزشی ما را  که بالغ بر 3 میلیون 600 هزار تومان ارزش آن می باشد، به عنوان هدیه کلوپ در طول دوره دریافت نمایید. البته این محصولات باید در فرصت زمانی تعیین شده توسط پشتیبانان آموزشی مطالعه شود و تحلیل های دانشجویان باید براساس مطالعات افراد و مباحث تدریس شده در جلسات آموزشی انجام گردد.

کلینیک سرمایه

کلینیک سرمایه خدمت جدید مجموعه آساسرمایه ست که به صورت تخصصی در حوزه روان شناسی بازار سرمایه به صورت جداگانه فعالیت می‌کند؛ اما شرکت کنندگان هشتمین دوره آکادمی سرمایه گذاران موفق به صورت رایگان از این امکان استفاده می‌کنند.

دانشپذیران قبلی دوره کلوپ سرمایه گذاران موفق

0
دوره
0
نفر دانشپذیر
0
ساعت آموزش

Powered by asasarmaye